Jsem od 1/2025 ve starobním důchodu. Mám exekuci, kterou již roky splácím, nejprve 1.000 Kč a od ledna 2025 mi strhávají exekuci z důchodu cca 1.500 Kč. Mám založen účet u banky, kam mi chodí důchod. Zjistila jsem, že se o můj účet zajímá exekutor a jde mi o to, že si ten důchod na účtu šetřím a proto se ptám, zda mi našetřené peníze z důchodu může exekutor sebrat? Děkuji za odpověď.













