Mám exekuci, kde mám již jistinu uhrazenou a zbývají mi uhradit úroky. Splátky jsem hradila na základě dohody mezi mnou a oprávněným - soukromou osobou. Při uzavření dohody mi pan oprávněný slíbil, že pokud budu pravidelně splácet dohodnutou částku, odpustí mi úroky. Bohužel, nyní, když jsem se chtěla domluvit na ukončení splátek, nemůžu se s panem oprávněným nijak spojit. Na adrese, kterou uvedl na Dohodě o splátkách, se nezdržuje a telefon nebere. Má právní zástupkyni, která mu posílala dopis ohledně ukončení splátek, ale ten se jí vrátil a ani ona nemá s panem oprávněným žádné spojení. Jak můžu postupovat? Můžete mi, prosím, poradit?













