1 1 1 1 1 Hodnocení 1.00 (1 hlas)

Když jsem zaplatil veškeré exekuce, kdy budu vymazán z registrů jako je SOLUS atd. ? Popřípadě co pro to mohu udělat, abych byl vymazán co nejrychleji?   Děkuji za odpověď.

ODPOVĚĎ:
Pokud jste uveden jako dlužník u různých společností, které poskytují informace do různých registrů dlužníků, je nutno se obrátit na Vaše bývalé věřitele, aby dali pokyn k výmazu Vašeho jména z uvedených registrů. Je však třeba upozornit, že v případě bankovních dluhů si společnosti (banky) z opatrnosti vedou vlastní registry nadále několik let i na osobu, která již nedluží.