1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (1 hlas)

Mám podanou žádost na oddlužení, ale bylo zjištěno, že zaměstnavatel neodesílal pravidelné srážky ze mzdy na exekuci. Nyní již vše uhradil najednou zpětně za celý rok. Může tato okolnost mít vliv na moje oddlužení? Děkuji a přeji Vám hezký den.

ODPOVĚĎ:
Nikoliv, tato skutečnost by žádný vliv mít neměla, jde o pochybení zaměstnavatele, nikoliv Vaše. Pokud jste nadále zaměstnána, úspěšnému oddlužení by nic bránit nemělo.