Je možné, abych jako matka samoživitelka měla schválenou insolvenci nebo cokoliv, co by mi pomohlo se oddlužit. 9/2021 mi skončil rodičovský příspěvek a od 1.7.2021 pracuji na smlouvu na neurčito s příjmem 15.000 Kč.

Nemám žádnou exekucí ani nic takového, ale výše mého příjmu nedosahuje na všechny splátky + bydlení. Můj dluh je něco kolem 300.000 - 350.000 Kč. Pokud nemám žádnou šanci, je vůbec nějaká možnost, jak mi pomoct?

ODPOVĚĎ:
I jako matka samoživitelka na insolvenci můžete dosáhnout. Dnes (26.10.2021) už není stanovena žádná procentuelní hranice, kterou byste musela nutně splnit. Bylo by dobré navštívit nějakou akreditovanou instituci, která se oddlužením zabývá nebo advokáta, vzít s sebou veškeré listiny o Vašich příjmech a dluzích a tito odborníci by Vám měli při znalosti konkrétních údajů poradit tak, abyste insolvencí prošla.