Zemřela mi příbuzná. Údajně uzavřela závěť u advokáta. Je možno za těchto  okolnosti něco zjistit? Děkuji za odpověď. Leoš.

ODPOVĚĎ:
Pokud závěť nemáte k dispozici a závěť není zapsána v Centrální evidenci závětí - to by zjistil notář, který vyřizuje pozůstalost, neboť je povinen tuto evidenci prolustrovat - neexistuje možnost, jak zjistit existenci závěti.