Počet stránek ve webu: 43.133

1 1 1 1 1 Hodnocení 0.00 (0 hlasů)

Hledám právníka, který sepíše darovací smlouvu s věcným břemenem. Týká se strýce, který má 79 let a dceru, která má právo na dědictví po něm. Před cca 15 lety (nyní 02/2023) se ale ke strýcovi nastěhovala paní se 3 dětmi. Nyní už jsou dospělí a odstěhovaní až na nejmladší dceru cca 19 letou. Zjistili jsme, že dotyčná paní se za našimi zády za strýce cca před 3 lety provdala s cílem ukrást rodinný majetek.

Strýc nám svatbu nikdy nepotvrdil, ale my to víme. Dotyčná paní zneužívá toho, že nechce bydlet sám, přitom si do domu nastěhovala drze milence a nedělá vůbec nic. Jen leží v patře v pokoji a kouří tabákové výrobky. Strýc ji musí živit i s milencem a dělat všechnu práci kolem domu, ačkoliv je nemocný. Chtěla bych tip na právníka z Prahy, který pomůže s darovací smlouvou ve prospěch dcery a poradí, jak se vychytralé paní zbavit. Aneta.

 

ODPOVĚĎ:
V daném případě je třeba vyhledat advokáta na stránkách České advokátní komory www.cak.cz, kde si můžete podle lokality i zaměření advokáta vybrat. Měla byste vyhledat advokáta, který se zabývá občanským právem.

Nenašli jste odpověď na váš dotaz? Zeptejte se našich právníků za drobný poplatek 79 Kč. Odpověď obdržíte do 3 dnů. Poradit se s právníkem.