Umřel mi manžel. Měl byt v osobním vlastnictví. Má 3 dcery. Dědické řízení ještě neskončilo. Jak mám reagovat, abych mohla v tom bytě dožít, pokud nemám dostatek financí, abych mohla vyplatit jeho děti. Jsem celkem s jeho dětmi v pohodě a nechci je o nic na co mají nárok připravit, ale nechci skončit v pronájmu a nebo někde na ulici. Sama mám také 2 děti. Cena bytu je cca 2.000.000 Kč. Jaké mám možnosti? Určitou sumu na vyplacení mít budu, ale určitě nepokryje vše. Jelikož dojíždím do práce 50km a má mzda je o malinko vyšší než minimální nemohu si vzít půjčku. Navíc je mi 57 let a to už mi půjčku nedají.













