Přestěhování rodičů dlužníka a hrozba exekuce v novém bytě bez trvalého pobytu dlužníka (potomka)

1 odpověď

Dobrý den.
Syn nepracuje a nemá zájem pracovat (ale je zdravý bez omezení), dluží na zdravotním pojištění cca přes 10000 Kč, má pokutu 6.500 Kč ve správním řízení (krádež), a neuhrazený poplatek za odpady 2014.
2013 jsem mu zrušil trvalý pobyt. 2014 jsme se navíc přestěhovali do nájmu a na adrese trvalého pobytu, kde jsem navíc vlastníkem teto nemovitosti se zdržují pouze mí rodiče. Syn nemá nahlášený trvalý pobyt nikde (je veden na obecním úřadě).
Mám strach z toho jestli budu mít problémy s exekutory já, i když nic nikomu nedlužím? A jak se můžu bránit těmto problémům za které nemohu já ani zbývající členové mé rodiny.
Jak předejít těmto problémům. Děkuji za odpověď.

Dobrý den. V tomto případě jste již učinil maximum. Exekutor nebude zabavovat Váš majetek, neobstaví Váš účet ani neprodá Vaši nemovitost pro dluhy jiné osoby.