Exekuce pro soukromý dluh - zablokování firemního účtu OSVČ

1 odpověď

Dobrý den,
může mi být exekutorem zablokován firemní bankovní účet, který je veden na moje jméno a je to zapsáno i ve smlouvě?
Děkuji.

Dobrý den. Co znamená, že účet je veden na Vaše jméno? Vy jste uzavírala smlouvu jako osoba oprávněná za firmu jednat? Pokud je účet firemní a exekuce jsou vedeny na Vás jako fyzickou osobu, není možné účet exekučně postihnout.