Exekuce manžela pro trestný čin - darování nemovitosti manželce, řeší to něco?

1 odpověď

Dobrý den,
můj manžel se dostal do vězení (momentálně jen vazba) a musím říci, že pravděpodobně oprávněně. Je vysoký předpoklad, že bude odsouzen a bude mu nařízena náhrada škody v řádu milionů.
Já jsem již podnikla kroky a manžel převedl náš rodinný dům na mě a mé tři děti, ale obávám se, že to stejně nic neřeší. Stejně jako nebude řešit nic ani případný rozvod manželství (který už mám papírově připravený).
Obávám se, že mohu přijít s dětmi o dům případně o finance.
Děkuji za radu.

Dobrý den. Na co se vlastně ptáte?