Dozvěděl jsem se od známého že pokud sedluznikovi nevydrazi nemovitost tak je poviny zaplatit drazebnikovi nějakou částku. Je to pravda?

1 odpověď

Dobrý den, pokud se jedná o dražbu v exekučním řízení, při níž se nemovitost nevydraží, hradí povinný soudnímu exekutorovi pouze hotové výdaje. Odměna se hradí až z vydražené částky v dalším (třetím, .) kole.