Pravni informace co se tyka bankovni transakci pres dite, jaky je maximalni pocet penez

2 odpovědi

Podvodnik prevadel penize pres nezletilou dceru a banka to nestopla. Jde pres 1000 tisicove polozky. “Prodaval” cihly ktere nikdy nemel a penize byly na cihly ale on je pouzil na co se mu chtelo. Jeho dcera je nezletila. Okradl mnoho lidi takhle. Moje otazka je mame pravo to vymahat po bance Kdyz tyhle prevody povolila?

Dobrý den.
Váš dotaz se netýká výkonu exekuce ani oblasti insolvence (insolvenčního řízení). Dotaz proto prosím uložte do formuláře na stránce http://www.PoslatDotaz.cz
Děkujeme za pochopení.