Exekuce na účet - do kolika dní musí exekutor odblokovat účet?

2 odpovědi

Dobrý den,
exekutor obstavil účet 3.4.2014 za dluh u zdravotní pojišťovny. Ten byl zaplacen dnes - 3.4.2014.
Co musím udělat, aby mi odblokoval účet a kolik času na to má? Děkuji.

Dobrý den, exekutor obstavil účet /3.4. / za dluh u zdravotní pojišťovny. Ten byl zaplacen dnes /3.4. /.
Co musím udělat, aby mi odblokoval účet a kolik času na to mám.
Děkuji

Dobrý den. Musíte uhradit nejen původní dluh, ale i náklady exekuce. Exekutor má poté 30 dnů na vyplacení částky oprávněnému. Až poté bude účet odblokován.