rozvod po dobu insolvence

1 odpověď

Dobrý den mám prozbu potřebovala bych poradit. Syn se snachou mají insolvenci která jim končí v květnu příští rok. Insolvence se strhává ze synova platu protože snacha dosud nemá práci. Ale jelikož jejich manželstvíuž delší dobu není dobré chtěli by se rozvést. Chtěla bych se zeptat jestli by nevadil rozvod ještě před koncem insolvence. Syn ji bude nadála platit až do konce. Děkuji Knesplová

Dobrý den,
rozvod není překážkou řádného ukončení insolvence. O rozvodu je pouze třeba informovat jak insolvenčního správce, tak insolvenční soud, aby dlužníku nebylo vytknuto, že si neplní své povinnosti informovat o všech podstatných změnách.