Soud ohledně zesplatnene hypotéky

3 odpovědi

Dobry den, prosím vás čeká mě soud ohledně hypotéky, ale potřebovala bych teď sehnat co nejrychleji zastoupení k tomu soudu, je možné sehnat nekoho kdo mě za poplatek samozrejme a s plnou mocí zastoupí, nemyslím přímo pravni zastoupení, to vím že uz na to nebude mít právník čas úplně projednat ty spisy a tak. ale jakoby laicky když řeknu tak nekoho kdo tam prostě jen za me prejedna to co bych tam chtela ja sdělit, co mu třeba sepisu a to je vše, protoze se nemohu dostavit, ale nemohu mít omluvu od doktora, jen protoze mám pracovní příležitost, kterou prostě nemohu prosvihnout bohužel.
Můžete mi prosím poradit??
Moc Vám děkuji

Dobrý den, u soudu Vás může zastoupit jen právník z řad advokátů (http://www.advokatikomora.cz) a jen výjimečně tzv. obecný zmocněnec, například někdo z rodiny, apod. Vždy je třeba zástupci udělit plnou moc. Velmi Vám však doporučuji obrátit se právníka z řad advokátů, který je schopen Vám odborně u soudu pomoci, což laik nedokáže. Podívejte se na stránky na http://www.advokatikomora.cz a vyhledejte si advokáta či advokátku nejlépe ve Vašem bydlišti či blízkém okolí. Můžete jich samozřejmě oslovit několik a jistě Váš případ někdo převezme a erudovaně Vás zastoupí.