Bezdůvodné deponování peněz ČSSZ kvůli insolvenci, správce to nechce řešit

1 odpověď

Mám insolvenci 3roky
Mám inv. Důchod 1 st.
CSSZ me deponuje cca 3500-4000 kc a to cca už 2 roky
Ins. Správce ani nemá tušení proč a řešit nebude dle jeho slov
Insolvenci pokryje část mého platu a ja plnim svou povinnost na 33%.
Ale i prez tento problém me taktéž můj zaměstnavatel posílá jen asi 50% z částky strzene z platu a i tak stále plnim povinnost platit min těch 30-33%
Můj zaměstnavatel dle slov zaměstnavatele posílá omylem (ucetni) část peněz věřitelům a část ins. Správci.
Prý to vyřeší ale nevyřešil, několikrát jsem ho na to upozornil.
Mluvil jsem o tom i s ins správcem.
Jeho slova at do toho nestouram a at po řádném ukončení insolvence dám zaměstnavatele k soudu a at chci tyto peníze na zpet a at to udělám tak i s CSSZ. Dříve prý ne.
Je tu ta možnost to tak vyřešit.
Už teď zaměstnavatel poslal kamsi 50 000 a CSSZ okolo 100 000 kc
Po ukončení insolvence pokud to bude stále pokračovat bude castka prez 300 000 kc
Dle mého názoru zaměstnavatel neplní své povinnosti které mu ukládá Krajský soud HK
Budu v právu a budu mit nárok po zaměstnavateli o vrácení peněz které poslal kamsi jen ne Ins. Správci
Děkuji za vaši informaci, radu

Pěkný den,

na splátky v oddlužení si strhává správce vše nad nezabavitelnou částku.
Vypcoet nezabavitelne časky (čistý příjem jako součet všech čistých příjmů) na webu https://insolvence.justice.cz/kalkulator-splatek/

Vaši povinností pro řádné ukončení oddlužení je splnění oddlužení alespoň na 30%. Reálně plnění může být tedy vyšší.

Pokud máte pochybnosti o rozdělování peněz věřitelům, doporučuji kontaktovat správce ohledně průběžné zprávy o plnění oddlužení, kde jsou uvedeny částky, které od vás správce každý měsíc obdrží a jako částky zašle věřitelům.