Křivé obvinění z krádeže a osobní prohlídka nezletilého.

1 odpověď

Dobrý den,
včera (24.09.2019) byl můj sedmiletý syn se svojí babičkou v obchodě neprávem obviněn z krádeže. Obsluha obchodu syna u pokladny (myslím neprávem) prohledala a musel vyhrnout tričko nahoru. Když se přesvědčili, že syn nic u sebe nemá, bez omluvy je propustili. Přesto, že se mně chování prodejců nelíbilo, nedělala jsem z toho aféru. Hlavně, že se vše vysvětlilo. O to větší překvapení bylo dnes (25.09.2019), když po návštěvě obchodu nás obsluha vyzvala k úhradě, nějaký prý ukradený hračky. To už mě opravdu rozčílilo. Chtěla jsem zavolat policii, ale to obsluha nechtěla. Stále dokola mně obsluha ukazovala nějaký záznam, kde syn sedí ve dřepu u nějaké bedny. Pak se postaví a vytahuje si padající kalhoty. To zřejmě byl podnět, aby si obsluha mohla vymyslet toto obvinění. Prodejce vyhrožoval vyhlášením špatné pověsti po obci pokud ne zaplatím za zmiňovanou hračku. Přeci nebudu platit za to co nemáme. Vzteky jsem po obsluze hodila dnešní nákup a odešla z obchodu. Teď vím, že jsem jednala vztekle a měla jsem raději zavolat policii. Nevím co dál a jak se bránit. Bojím se pomluv a navíc chodíme denně kolem. Předem moc děkuji za odpověď Uhlová

Dobrý den.
Váš dotaz se netýká výkonu exekuce ani oblasti insolvence (insolvenčního řízení). Dotaz proto prosím uložte do formuláře na stránce http://www.PoslatDotaz.cz
Děkujeme za pochopení.