Vrácení exekučně zabavených věcí - schválení oddlužení, insolvence

1 odpověď

Dobrý den,
mám u exekutora Vrány z Přerova zabavený majetek, ale mám povoleno oddlužení. Insolvenční správce mi řekl, že mám právo na jejich vrácení. Exekutor požaduje písemnou žádost insolvenčního správce, ten toto odmítá udělat, že nemůže bojovat za můj majetek.
Co mám dělat? Děkuji

Dobrý den. Podejte k exkučnímu úřadu návrh na vyškrtnutí věcí ze soupisu, neboť je zde jiné právo, které nepřipouští výkon exekuce (§ 268 odst. 1 písm. h občanského soudního řádu - výkon rozhodnutí je nepřípustný, protože je tu jiný důvod, pro který rozhodnutí nelze vykonat).