Návrh na sloučení exekucí - náležitosti, komu poslat, informace

1 odpověď

Dobrý den,
je mi 22 let. Dostala jsem první pracovní příležitost a nesu si dluhy z dob studia. Jsou proti mě vedeny 2 exekuce.
1. dluh: 1.013, - Kč (nyní cca 32.000)
2. dulh: 6000, - (nyní taky cca 33.000).
Byla jsem studentka, matka v exekuci, nemohla mi pomoci, otec s námi nežije od 1996. Mám ještě 3 sourozence.
Můžu si podat nějaký návrh, aby se exekuce ponížila? Jsou starší než datum 2013.
Děkuji za odpověď.

Dobrý den. Můžete podat návrh na sloučení exekucí, čímž ušetříte na nákladech exekuce. Návrh se podává u soudu, v jehož obvodu máte trvalé bydliště a musí v něm být vylíčeno, které exekuce (včetně všech známých údajů - číslo, exekutorský úřad, oprávněný…) navrhujete sloučit.