Zrušení exekuce v insolvenci, oddlužení, osobním bankrotu

1 odpověď

Co podniknout za další kroky když exekuce která byla podnětem pro insolvenci byla zrušena. Jak postupovat, je v tomto případě možné prodat polovinu domu v dražbě, když je exekuce zrušena a jak s insolvencí.
Děkuji za odpověď.

Dobrý den, insolvenční řízení je (může být) vedeno bez ohledu na to, zda je vedena exekuce. Zrušení exekuce na vedení insolvenčního řízení může mít vliv jen v tom ohledu, zda jsou následně splněny podmínky pro vedení insolvenčního řízení, např. co do podmínky vícečetnosti věřitelů, apod. Zda můžete disponovat nemovitostí záleží na okolnostech, za nichž je vedeno insolvenční řízení. Doporučuji Vám obrátit se s dotazem na příslušného insolvenčního správce.