Exekuce na rodiče - možnost postihnout mzdu, plat syna, dcery, potomka

1 odpověď

Dobrý den,
Obracím se na Vás s žádostí o radu. Mám trvalé bydliště u rodičů, na které by v nejbližší době mohla být uvalena exekuce. Já nyní bydlím jinde. Mohlo by mne to nějak postihnout? Mohla by být uvalena exekuce na můj plat?
Děkuji

Dobrý den. Pro dluhy rodičů není možné exekuovat plat ani účet jejich dítěte. Trvalé bydliště na toto nemá vliv.