Vyplacení exekuce spolumajitele nemovitosti ostatními spoluvlastníky - postup, informace

1 odpověď

Jsme čtyři sourozenci a zdědili jsme nemovitost stejným dílem. Jeden zatížil zděděný dům exekucí.
Dům bychom chtěli prodat a tak se zbavit exekuce.
Nevíme ani jak velká je částka vymáhaná exekucí.
Kde se dovíme kolik bratr dluží a když dlužnou částku uhradíme, jestli to bude vymazáno na katastru nemovitostí.
Jak máme postupovat.
Děkuji

Údaje o exekuci (výše dlužné částky, náklady exekuce) zjistíte z centrální evidence exekucí na ODKAZ. Pokud bude exekuce uhrazena a následně skončena, dojde k výmazu z katastru nemovitostí. Tento postup tedy lze doporučit.