Exekuce platu, mzdy podle nového občanského zákoníku - změny v roce 2014

1 odpověď

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli se od nového roku 2014 mění něco co se týká exekuce na plat, zda jsou stejné podmínky jako v roce letošním 2013 tedy jestli můžu počítat i se stejnou výší strhávání z platu? moc děkuji za odpověď

Dobrý den. Změny srážek ze mzdy od roku 2014 souvisejí pouze se změnou terminologie v novém občanském zákoníku. Výše srážek ze mzdy se nemění.