Dobrovolná dražba a nízký příklep - jak se bránit proti nízkému příklepu v dražbě?

1 odpověď

Dobrý deň, potrebujem poradiť v tomto jedná sa o dobrovoľnú dražbu rodinného domu odhad 69 700 Eur, ale predaj v dražbe l. konsolidačnou spol. s. r. o. za sumu 52 000, - Eur. Ako sa môžeme brániť. Dlh bol 40 000, - EUR. Ďakujem za odpoveď.

Dobrý den. Protože jsou Vámi uvedené částky v eurech, probíhala dražba patrně na Slovensku podle slovenského práva. V této poradně poskytujeme poradenství pouze v oblasti českého práva.