Koupě nemovitosti mimo exekuční dražbu - lze se domluvit s exekutorem?

1 odpověď

Dobrý den,
majitelé polností za mou zahradou se dostali do exekuce. Je nějaké šance se domluvit s exekutory na odkoupení polností mimo dražbu i v případě, že nabídnu 2 násobek odhadní ceny. Bohužel podle výpisu z katastru je jich 10. Mám o to zájem i v možném budoucím prodloužení zahrady.
Děkuji za odpověď.

Zdravím Vás, v tomto případě bych obvolala první 2 exekutory, kteří jsou uvedeni v katastru nemovitostí, a to podle data. Tito exekutoři by měli danou nemovitost dražit a zkusit se dohodnout přímo s nimi. Pokud nabídnete rozumnou cenu, mám za to, že domluva bude možná. Přeji Vám hodně štěstí.