Olepení věcí exekutorem v bytě samolepkami - do kolika dní exekutor odveze?

1 odpověď

Dobry den,
mame olepene veci a na nich napsano datum 7.4.2016. Kolik dni je na odvezeni majetku? Dekuji.

Zdravím Vás, exekutor nemusí polepený majetek odvést. Velmi často jej polepí a ponechá tam, kde jej zabavil a exekuci vymáhá i dalšími způsoby provedení exekuce. Pokud by se však exekutor rozhodl pro prodej zabavených věcí v dražbě, jistě byste o tom byli informováni.