Exekuční dražba bytu, domu - možnost odvezení vybavení dlužníkem (bojler, sporák ad.)

1 odpověď

V roce 2016 nám byl prodán v exekuční dražbě rodinný dům, který byl v exekuci. Můžeme si odvézt vybavení domu - např. plynový sporák, bojler apod. ?

Zdravím Vás, mám za to, že plynový kotel si můžete odvést, neboť se prodávala nemovitost a nikoli nemovitost i s kotlem.