Může exekutor zabavit stavební spoření, důchodové připojištění, majetkový účet akcií?

1 odpověď

Dobrý den.
Může se exekuce kromě mého běžného účtu vztahovat i na :
- majetkový účet akcií
- stavební spoření
- důchodové připojištění?
Děkuji.

Zdravím Vás, ano exekucí může být postiženo i stavební spoření, důchodové připojištění a případně i majetková hodnota představována akciemi. Exekucí z podnikatelské činnosti povinného totiž může být postižen i obchodní podíl povinného v obchodní společnosti a tento vydražen.