Jak zjistit kde dlužím peníze - postup

1 odpověď

Dobrý den, ještě jednou. Mám poslední dotaz, mám dluh u Dopravního podniku a Providentu, které splácím ale bojím se, že mám ještě někde jiné dluhy. Kam se mohu obrátit, nebo kdo mi řekne kde všude dlužím nebo kde už mám třeba nařízené exekuce?? Bohužel desky, kde byli všechny papíry o půjčkách se ztratili při sťehování. Děkuji za odpověď.

Zdravím Vás, počet exekucí a výši pohledávek, včetně spisových značek zjistíte z výpisu z Centrální evidence exekucí, kterou vede Exekutorská komora České republiky. Webové stránky Exekutorské komory České republiky jsou http://www.ekcr.cz. U ostatních dluhů si nejsem stoprocentně jistá, ale šla bych do banky a žádala bych výpis z registru dlužníků SOLUSu. Více Vám v této věci asi neporadím.