Právní ochrana před mobiliární exekucí od pravniochranamajetku.cz, CFF s. r. o. - názor právníka

1 odpověď

Dobrý večer paní magistro,
kvůli dluhům a běžícím exekucím mého otce mně byla navržena právní ochrana majetku soukromou firmou pravniochranamajetku.cz (CFF s. r. o. se sídlem v Praze). Myslíte si, že tyto soukromé společnosti jsou solventní a jsou schopné zajistit právní ochranu před mobiliární exekucí tak, jak se prezentují? Nemáte prosím Vás nějaké poznatky z Vaší praxe, zda tyto postupy při ochraně fungují?
Děkuji vám za Vaši odpověď.
S přáním hezkého zbytku dne J. G.

Zdravím Vás, s těmito společnostmi zkušenosti nemám, kdyby šlo o ochranu mého osobního majetku, raději bych se v této věci obrátila na advokáta, se kterým bych uzavřela buď smlouvu o poskytování právních služeb, nebo bych jej zmocnila k mému zastupování písemnou plnou mocí, kterou by advokát vyhotovil. Mám za to, že tento způsob právní ochrany prostřednictvím advokáta je jistější, neboť advokát jako fyzická osoba je lépe dosažitelný. Navíc advokát musí mít pojištění odpovědnosti na škodu při výkonu advokacie, což právnické osoby mít nemusejí. Právnické osobě se nemusí dařit a Vy můžete mít smůlu. Mám za to, že advokát je lepší volba. Kontakty na advokáty naleznete na stránkách http://www.advokatikomora.cz nebo na http://www.cak.cz.