Pracovní neschopnost v době exekuce

1 odpověď

Pěkný den,
při řádném pravidelném splácení exekuce se ohradil vůči mé osobě nadřízený pracovník. Porušením pracovní kázně, navrhl mi PN. Prý, abych se dala do pořádku. Odmítla jsem. Ano, někdy je to na člověka trochu moc. Může něco takového nařídit nadřízený, nebo se mohu nějak bránit. Nejsem si jistá, že o něčem ví, díky.

Váš dotaz se netýká výkonu exekuce. Dotaz prosím uložte do formuláře na stránce http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/dotaz/. Dotazy přijímáme každý lichý týden v pondělí po 10. hodině.
Máte také možnost zeptat se právničky v online chatu. Ten je k dispozici každý sudý týden v sobotu mezi 9-11. hodinou na stránce http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/chat.html.

Zdravím Vás, Váš dotaz se týká spíše pracovního práva a nikoli exekuce, proto tento dotaz můžete položit kolegyni na online chatu nebo přímo kolegyni, která se zde v poradně zabývá pracovním právem. Já zde mám na starosti výhradně exekuce.