Stížnost na exekutora - lhůta, do kdy je možné podat stížnost na exekutora po exekuci?

1 odpověď

Existuje nějaká lhůta, do kdy si mohu stěžovat na práci exekutora? Vystěhování z RD včetně garáže, kolny a to na ulici. Věci, které jsem nestihla sama naložit a odvézt, skončily v kontejneru (mimo nábytek, ten mi odvezli do 30km vzdáleného skladu).
(příkl. nářadí, el. nabíječka, hadicová vodováha, regály, dřevěná skříň, bruslařské boty, sáňky, stan, hračky a mnoho jiných věcí = vše, co nebylo v obytných místnostech, ale v garáži, kolně, půdě, balkonu.

Zdravím Vás, mám za to, že tato lhůta upravena není, obecně by však měla být stížnost podána co nejdříve poté co k takovému vystěhování došlo, ale jak říkám přesná lhůta pro stížnost upravena není a můžete si tak na práci exekutora stěžovat téměř kdykoli, většinou tehdy když zjistíte pochybení v práci exekutora. Obvykle když je nemovitost dražena a vydražena má povinný lhůtu do které musí danou nemovitost vyklidit.