Neoprávněná exekuce a právník přidělený soudem ex offo

1 odpověď

Prosím zda mohu dostat v mé protiprávní exekuci právníka. Jsem invalidní duchodkyně a nemám peníze na soukromého. Prosím nevím jak dál? Krajský soud mě odvolání odmítá a mé důkazy neakceptuje. Tvrdí že jsem měla dvě pujčky čislo smlouvy je jedno ale to nestači jsem už stará a nechci umřit s dluhem který byl splacen.
Prosím Vas jak si mám pomoci? Velice předem děkuji.

Zdravím Vás, pokud bydlíte v Brně či v Praze můžete navštívit buď pobočku nebo sídlo Česká advokátní komory, kde s Vámi žádost o advokáta ex offo sepíší. Popřípadě zde na stránkách poradny je v rubrice vzory na liště nahoře v podrubrice vzory zdarma, kam kliknete. Následně se Vám otevřou jednotlivé vzory. Ten Váš je v sekci soudní řízení k dispozici vzor žádosti o bezplatnou obhajobu či zastupováním advokátem ex offo. Takže můžete použít i tento vzor.