Splácení exekuce, exekucí - jak zjistit celkovou částku dluhu u exekutora, exekutorů?

1 odpověď

Dobrý den.
splácím 2013-2015 exekuce, bohužel nevím přesně kolik jich mám. Nemám všechny podkady, tak nevím kolik komu ještě dlužím.
Je možné dohledat co mám již spacené a co ještě patit budu? Děkuji za odpověď

Zdravím Vás, pokud znáte, alespoň jméno exekutora, spisové značky nebo sídlo exekutorského úřadu (exekutorských úřadů), tak stačí, abyste zatelefonovala příslušnému úřadu a zeptala se kolik korun ještě bude na jakou exekuci platit. Mák za to, že by Vám to měli sdělit. Pokud jméno exekutora neznáte a není Vám známa ani spisová značka nebo sídlo exekutorského úřadu je možné se obrátit na Exekutorskou komoru České republiky s žádostí o výpis z centrální evidence exekucí, k tomu však bude nutné poskytnout Vaše osobní údaje. V tomto výpise budou zaznamenány veškeré exekuce, které jsou proti Vám aktuálně vedeny. Poté už se můžete telefonicky dotazovat na výši dluhu u jednotlivých exekuci.