Uhrazení exekuce a vyplacení peněz exekutorem věřiteli - lhůta kdy může věřitel očekávat zaslání peněz na svůj účet

1 odpověď

Dobrý den,
11.5.2015 mi bylo sděleno, že byla koncem měsíce dubna na pokladně exekučního úřadu uhrazena dlužná částka a náklady exekučního řízení. V tentýž den, jsem exekučnímu úřadu sdělila číslo svého bankovního účtu, kam si přeji dlužnou částku zaslat.
Kdy mohu očekávat platbu od exekutora?
Děkuji za odpověď

Zdravím Vás, to je individuální, záleží na množství spisů s datem úhrady před Vámi nebo současně s Vámi a rovněž i na množství pracovníků exekutora, kteří se zabývají platbami. Nicméně mám za to, že byste tuto částku mohla obdržet od 2 týdnů do měsíce. Dodávám však, že se jedná pouze o můj osobní odhad. Popřípadě se zeptejte přímo exekutorského úřadu, který exekuci provádí.