Exekuce na peníze na bankovním účtě - právník zdarma, osobní setkání

1 odpověď

Žádám o osobní setkání s Vámi ohledně zastavených peněz na účtu z důvodu exekuce.
Děkuji za kladné vyřízení

Zdravím Vás, mám za to, že osobní návštěva bohužel nebude asi možná. Každý z nás právníků pracuje tzv. online a odjinud. Nicméně byl-li Vám z důvodu exekuce tzv. zablokován účet je možné zajít na pobočku banky, u které je veden Váš účet a v souladu s ust. § 304b občanského soudního řádu (zákon 99/1963 Sb.) a banka Vám na základě Vaší žádosti vyplatí dvojnásobek životního minima, tj. částku ve výši cca 6.800,- Kč. Dále se můžete zkusit s exekutorským úřadem, který účet zablokoval na odblokování účtu. Nicméně v tomto případě mám za to, že se to patrně neobejde bez sjednání splátkového kalendáře.