Dluh uznaný soudem (platební rozkaz) - jak předat dluh k vymáhání exekutorovi?

1 odpověď

Dobry den,
mam platebni rozkaz. Bohužel žalované nemůžu peníze dostat nekomunikuje.
Prosim co mam udělat jeto již 4 roky a nic se nedeje.
Děkuji moc

Zdravím Vás, zde bude nejlepší podat návrh na nařízení exekuce. Jako oprávněná máte 10 let od právní moci platebního rozkazu na vymáhání pohledávky vůči žalované formou exekuce nebo výkonem rozhodnutí.