Exelice na družstevní byt - je možný převod práv BD na jinou osobu která uhradí exekuci za dlužníka?

1 odpověď

Dobry den.
Mam exekuci na družstevní byt.
Sehnala jsem kupce s tim ze by jsi to na sebe prepsal i s tou exekuci.
11.5.2015 mam s nimi s chuzku na druzstvu. bylo by to mozne nebo je lepsi kdyz kontaktuji pana exekutora. dekuji za odpoved. poslusna

Zdravím Vám, exekutora bych rozhodně kontaktovala, protože pouze on může zrušit exekuční příkaz na byt a plombu na katastru nemovitosti. Dále je také možné exekuci tzv. vyplatit a počkat na zastavení exekuce a poté si zájemce může koupit byt již bez exekuce.