Exekutor odsouhlasil splácení splátkami a teď je nedostupný - jak postupovat?

1 odpověď

Dobrý den,
od exekutorského úřadu Chrudim pana JUDr. Jaroše mi přišel příkaz k úhradě. Já jsem se s nimi dohodl na splátkách a teď když se chci s nimi spojit kvůli platebním údajům, tak už se s nimi nelze spojit.
Bojím se, že je to nějaký podvod.
Potřeboval bych radu jak dále jednat.
Předem moc děkuji za radu

Zdravím Vás, doporučují Vám kontaktovat Exekutorský úřad písemně a formou žádosti je požádat o sdělení údajů nutných k platbám, jako je číslo účtu a variabilní symbol. Je možné, že pan Jaroš např. onemocněl nebo má dovolenou, proto volte písemnou formu komunikace a v přípisu uveďte i Váš telefon a email, pro rychlejší komunikaci.