Sloučení exekucí u jednoho exekutora (soudní rozhodnutí z roku 2013)

1 odpověď

Dobrý den
chtěla bych se zeptat zdali-li je možné sloučit dvě exekuce od stejného institutu a obě má stejný exekutor a vydal stejný soud ale před rokem 2013 a pokud ano co je k tomu potřeba na koho se s tím obrátit.
Děkuji moc za radu

Zdravím Vás, ano je to možné, ale na sloučení exekucí před rokem 2013 není právní nárok. Podejte návrh na sloučení exekucí k exekutorovi, který je pověřen vedením exekuce. V návrhu uveďte spisové značky obou exekucí, spisové značky exekučních titulů (rozsudků a název soudu, který je vydal), pro jistotu tyto rozsudky přiložte v kopii, dále bych přiložila i jednotlivé exekuční příkazy v dané věci. Zde záleží i na tom v jaké fázi vymáhání se tyto věci nacházejí, ale určitě bych to na Vašem místě zkusila.