dotaz k Host 1836

1 odpověď

Dobrý den, děkuji k zodpovězení na moji otázku. Prosím ale o inforamci, jaký formulár, nebo jakým způsobem mám napsat odvolání na katastralní úřad, nebo soud, aby my zrušil plombu na Rd, z důvodu, že částka exekuce 3800 je neadekvátní k ceně RD. dostal jsem jen oznámení od KÚ že je udělena plomba na RD, od exekutora nic nepřišlo. na soudu mi nic neřekli k tomu, prostě jsem v koncích : (Děkuji za odpověď a radu

Zdravím Vás, katastrální úřad sám o sobě plombu na nemovitost nezruší k tomu je nutný jen návrh exekutora, proto by bylo asi nejlepší exekutora v jeho sídle navštívit a zjistit o jakou exekuci se vlastně jedná. Je totiž možné, že se může jednat i o plombu z první exekuce na 900.000,- Kč, která třeba nebyla z katastru vymazána. To však bez podkladů a informací nezjistím ani já, ani Vy. Kdyby Vám stále nikdo nechtěl k věci nic sdělit, asi bude nutné se v této věci obrátit na advokáta. Protože exekuce na nemovitost pro 3.800,- Kč je skutečně nepřiměřená.