Žádost o prominutí zbytku dluhu v oddlužení, insolvenčním řízení, osobním bankrotu

3 odpovědi

Dobrý den,
mám osobní bankrot a chtěl bych se zeptat jesli je možné v pulce splácení zažádat o prominutí. Děkuji.

Váš dotaz se netýká výkonu exekuce. Dotaz položte raději kolegovi, který se zabývá insolvencí. Dotaz prosím uložte do formuláře na stránce http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/component/content/article/50-vlozit-dotaz/134-vlozit-dotaz.html. Dotazy přijímáme každý lichý týden v pondělí po 10. hodině.
Máte také možnost zeptat se právničky v online chatu. Ten je k dispozici každý sudý týden v sobotu mezi 9-11. hodinou na stránce http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/chat.html.

Díky za odpověd ale adresy nefungují : Not Found

The requested URL /domains/bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/chat. html. was not found on this server.

Zdravím Vás, tak to jsem netušila, děkuji za upozornění. Nicméně bude nejlepší když se s dotazem obrátíte přímo na kolegu, který se zabývá insolvencí. Vím, že splátkový kalendář trvá 5 let, žádost o prominutí v insolvenčním zákoně asi upravena není. Mojí doménou jsou zejména exekuce.