Exekuce - daňová úleva na manželku, může ji exekutor zabavit?

1 odpověď

Chtěl bych se optat zda mi exekutor zabaví i finanční částku kterou jsem uplatňoval v rámci úlevy na manželku.
děkuji

Zdravím Vás, mám za to, že částky daňových úlev na manželku, dítě (děti) jsou zohledněny zaměstnavatelem při výpočtu mzdy. Proto by neměly podléhat zabavení exekutorem.