Zaplacení exekuce - jak dlouho bude zablokovaný účet (doba obstavení bankovního účtu dlužníka)?

1 odpověď

Dostal jsem exekuci na účet v pátek 27.2.2015 a zaplatil jsem jí v pondělí 2.3.2015 na účet exekutora, je to 15 dnů.
Jak dlouho ještě budu mít bankovní účet obstavený - zablokovaný.
Děkuji

Zdravím Vás, to záleží na tom jek rychle exekutor vyrozumí banku o zániku exekuce a současně bance doručí zrušení exekučního příkazu na přikázání pohledávky z Vašeho účtu. Mám za to, že cca za dva až 4 týdny by již vše mělo být v pořádku. Možná i rychleji.