Smlouva o úvěru pojištěná proti neschopnosti splácet a exekuce na dlužníka - jak se bránit?

1 odpověď

Dobrý den,
mela jsem pojistěnou smlouvu o uvěru proti neschopnosti splácet, po operaci jsem dostala ID a ted mam exekuci, jak mohu postupovat dále. děkuji

Zdravím Vás, toto bych řešila jako pojistnou událost uvedenou ve smlouvě, kterou jste měla pojištěnou proti neschopnosti splácet úvěr. Je otázkou úpravy, zda je pojištění sjednáno přímo ve smlouvě úvěrové nebo je uzavřena speciální pojistná smlouva.