Exekutor neposlal číslo účtu k úhradě nákladů exekutora (exekučního řízení) - jak zjistit číslo bankovního účtu exekutora?

1 odpověď

Dobrý den,
obdržel jsem od exekutora příkaz k úhradě nákladů exekuce. Nikde jsem tam nenašel číslo účtu kam bych měl částku poslat. To je mojí povinností si jejich číslo účtu dohledat?
Děkuji.

Zdravím Vás, bude nejlepší do úřadu soudního exekutora zatelefonovat a o číslo účtu a variabilní symbol požádat.