Exekuce na výživné - neznámá adresa otce (dlužníka alimentů)

1 odpověď

Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat jak postupovat po ukončení vyživovací povinnosti když je evidována dlužná částka a jsou na ni uvaleny exekuce. Z exekucí zatím nebylo nic vymoženo, jelikož má dotyčný bydliště na radnici. V současné době posílá výživné z cizího účtu. Jak v tomto případě nejlépe postupovat když na dotyčného nemám ani žádný kontakt. Děkuji.

Zdravím Vás, jediné co Vám zde mohu poradit je kontaktovat exekutora, který výživné vymáhá a oznámit mu že vyživovací povinnost skončila a jakému dni se tak stalo. Exekutor bude pokračovat ve vymáhání pohledávky výživného, a to až do jejího úplného uhrazení. Dále exekutorovi oznamte, že výživné je zasíláno z cizího účtu, to je důležité.