Insolvence matky na mateřské dovolené - podmínky

1 odpověď

Jsem na mateřské dovolené, mám jedno dítě, jsem sama, mám pouze mateřskou 3800 Kč a přídavek na dítě 500 Kč a ještě mi doplácí sociálka. Než jsem šla na mateřskou tak jsem byla na úřadu práce neměla jsem žádný příjem. Hrozí mi tři exekuce a ještě mám nějaké úvěry. Celkem je to přes sto tisíc Kč.
Mohu si podat osobní bankrot?
Děkuji.

Zdravím Vás, aby Vám bylo povoleno oddlužení musíte splňovat zákonné podmínky pro povolení oddlužení. Detailní informace o osobním bankrotu a podmínky jaké musí předlužená osoba splňovat jsou uvedené zde:
http://www.bezplatnapravniporadna.cz/online-zdarma/component/content/article/107/11790-postup-osobniho-bankrotu-oddluzeni-insolvence-podle-insolvencniho-zakona.html