Jak zjistím údaje o ostatních osobách v mém exekučním řízení

3 odpovědi

Dobrý den, Mam exekuci na invalidní důchod. Tuto exekuci má se mnou ještě několik cizích lidí, které vůbec neznám. Platím to již delší dobu, ale vůbec nevím, jestli to ostatní nějakým způsobem platí nebo ne. Mám nárok se to někde dozvědět a pokud ano tak kde

Dobrý den. Jediné, co můžete udělat, je nahlédnout do exekučního spisu, a to u příslušného exekučního úřadu.

Dobrý den. Děkuji za odpověď. Ještě se chci zeptat, když si najdu nějakou práci, jako invalidní důchodce, tak jestli mi budou také strhávany peníze na exekuci a pokud ano tak kolik. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den. Pokud bude Váš příjem v součtu s invalidním důchodem přesahovat nezabavitelnou částku (ta je závislá na počtu osob, které vyživujete), lze samozřejmě nařídit srážky ve výši 1/3 zbytku.